START      LINKI     BANICI     ARTYŚCI 

Rok 1962 -1967 


    Pierwsze próby zespołu odbywały się w szkole (TECHNIKUM SAMOCHODOWE) a okazje rocznicowe i szkolne były przyczynkiem do zaprezentowania się na forum publicznym. 
Szkoła nie była miejscem gdzie można by w sposób bezkonfliktowy odbywać próby (gdzie po konflikcie z DYREKTOREM  musieliśmy odejść bo graliśmy tylko nagrania zachodnie) Należało znaleźć inne miejsce.   Następnym miejscem był Wojewódzki Dom Kultury (WDK), i następnym w klubie "BUDOWLANI".

    Najdłużej spędził zespół w klubie "ŁĄCZNOŚCI". Kabelek z kierowniczką Panią JEZIORNĄ a później BASIĄ LUBOMIRSKĄ. Basia pełniła również rolę klubowego instruktora muzycznego.

 Nagrywaliśmy w OLSZTYŃSKIM RADIU realizatorem był inż.NOWOSZ.       Zespół BANICI uczestniczył w  Centralnym Festiwalu Związków Zawodowych w Tychach. 

 

 

 

 

 

Spędzając po nocach czas z radiem Luxembourg  (w dzień nie dało się odbierać)  rozpracowywali głosy, pracowali nad aranżacjami.  Do dyspozycji był  magnetofon "MELODIA".
Wielomiesięczny trening umożliwił przygrywanie do sobotnich zabaw  dla klubowej młodzieży. Okres 1963/1964 to czas tworzenia repertuaru i muzycznego zgrywania zespołu.

START       LINKI     BANICI     ARTYŚCI 


                                  wykonanie strony - Adam Kuc                    
Stronę najlepiej ogl
ądać w rozdzielczość 1024 x 768